“Tydzień Mamy” -15% na Figi i termofory z kodem MAMA

Polityka Prywatności

Polityka prywatności

  1. Administratorem danych osobowy jest Jakub Polak iPolak wykonujący działalność pod adresem: ul. Mickiewicza 71/4, 51-685 we Wrocławiu. NIP: 9291783447 REGON: 385937056.
  2. Dane osobowe, jakie dobrowolnie podajesz w trakcie zamówienia to: imię i nazwisko, adres rozliczeniowy, adres dostawy, adres e-mail oraz numer telefonu.
  3. Dane osobowe będą wykorzystywane na potrzeby realizacji zamówienia oraz przeprowadzania procesów reklamacyjnych. Nie zostaną one wykorzystane w celach komercyjnych bez wcześniejszej wyraźnej zgody.
  4. Dodanie Twojego adresu e-mail do Newslettera odbywa się jedynie w przypadku wyrażenia na to odrębnej zgody.
  5. Twoje dane osobowe będą udostępniane następującym podmiotom: Poczta Polska S.A lub InPost S.A. w zależności od formy wysyłki wybranej w trakcie składania zamówienia oraz operatorowi płatności internetowych DialCom24 Sp. z o.o. (Przelewy24.pl), w zależności od wybranej formy płatności za zamówienie.
  6. Dane podane w formularzu kontaktowym służą do udzielenia odpowiedzi na zadanie pytanie i mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, jeśli będzie wymagała tego odpowiedź na zadane przez Ciebie pytanie. Adres e-mail podany w formularzu kontaktowym nie zostanie automatycznie dodany do newslettera.
  7. W każdej chwili masz możliwość dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania i żądania ich usunięcia.
  8. Pliki cookie strony nie przechowują poufnych informacji, takich jak imię i nazwisko czy adres. W celu ograniczenia, zablokowania lub usunięcia plików cookie z tej strony internetowej, należy zmienić ustawienia przeglądarki internetowej.