W trosce o zmysły, cipkę i święty spokój

Kobiece Rytuały

Sklep

Tworzona przez kobiety dla kobiet

Figa skupia się na tematach związanych z kobiecym ciałem, powszechnie uznawanych za wstydliwe. Same zdecydowanie za długo wierzyłyśmy w wiele bzdur wmawianych nam przez społeczeństwo, dlatego teraz, oddajemy hołd kobiecej fizjologii.

Figa flora

Zobacz

FIGA PORCELANOWA

Zobacz

LOKALNIE

Swoje poszukiwania czy to opakowań, drukarni, szwalni czy innych niezbędnych usług, aby Femifiga hulała, zawsze zaczynam od naszego miasta Wrocławia. Następnie zataczam coraz to szersze kręgi. Dzięki temu udało mi się nawiązać wspaniałe współprace wyłącznie z polskimi studiami, manufakturami i firmami.

EKOLOGIA

Rezygnacja z plastikowych opakowań i wypełniaczy była dla nas oczywista. Femifiga papierem stoi! Ponadto pudełka, w których dostajecie Figowe zestawy, możecie wtórnie wykorzystać na przykład jako pudełko na prezent lub schowek na tak zwane „pierdółki”.

ŻYCZENIA

Każdą paczkę pakuję osobiście i poza kartką ze specjalnymi życzeniami lubię dorzucić też zasuszone kwiatki uratowane z bukietów czy figowe listki zbierane podczas wakacji. Jeśli chcesz, chętnie dołączę Twoje osobiste życzenia, dla osoby, którą chcesz obdarować.

Polityka „ups!” 

Mimo, że porcelana jest bardzo odpornym i twardym materiałem, są sytuacje w których zwyczajnie nie ma szans. Upadek z dużej wysokości na posadzkę z pewnością zakończy żywot Figi. Wiadomo! Zdarza się! Dlatego nie tracić łez, daj nam znać co się stało, a my wyślemy Ci nowiutką Figę. „Ups!” Dotyczy porcelanowego dildo Figa i działa przez 3 lata od daty zakupu. 

Zostańmy w kontakcie!

Raz w miesiącu wysyłam newsletter, taki fajny, do kaweczki. Z polecajkami, przemyśleniami, wiadomościami ze świata Figi i nie tylko.